DABAR 2021.

4. a - razredna stranica

Obavijest o početku nastave u drugom polugodištu školske 2020./21. godine
Autor: Sanja Nađ, 13. 1. 2021.

Dragi učitelji i učenici,

početak drugog polugodišta školske  2020./2021. godine je 18. siječnja 2021. Prema uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja, učenici od prvoga do četvrtog razreda polazit će nastavu u školi, a učenici od petoga do osmog razreda će pratiti nastavu mrežno. Oba oblika nastave imaju status redovne nastave, dakle, održavat će se po redovnom rasporedu u stvarnom vremenu. lzostanci s mrežno organizirane nastave imaju isti status kao i izostanci nastave u školi. Prvi, drugi, četvrti, šesti i osmi razredi započinju nastavom u jutarnjoj smjeni dok treći, peti i sedmi počinju popodne.

Naša Škola je sigurno mjesto i vaš drugi dom, ali zbog potrebe obuke za postupanje u nepredviđenim situacijama, prvoga dana nastave provesti ćemo evakuacijsku vježbu.

Želim vam svima ugodno i uspješno drugo polugodište!