DABAR 2021.

4. a - razredna stranica

MAT liga
Autor: Sanja Nađ, 13. 10. 2021.

Učenici naše Škole i ove godine sudjeluju na natjecanju MAT liga. Natjecanje je na nacionalnom nivou i održava se kroz četiri kola u godini, a prvo kolo održano je 7. listopada.

Učenici rješavaju matematičke zadatke u paru te tako, osim matematičkih, razvijaju i vještine dobre komunikacije. Mentori učenika su Antonija Turda, Zvjezdana Bukovec, Snježana Jakovljević, Ivan Šuk, Josipa Špoljarić, Ksenija Kolar, Marija Benko Kulenović, Gordana Mlinarević i Monika Cikojević. Svi učenici zaslužuju pohvalu za marljivost i uložen trud, kao i za ostvarene rezultate u prvom kolu, koje možete vidjeti na http://matzelcic.com.hr/mat-liga-2021-2022/. Pohvaljujemo naše učenike:

Domagoj Katalinić, Mila Rupić (2.a)

Ana Lokmer, Lana Bajrić (3.b), Ivan Bare (3.a), Ian Takač (3.c)

Fran Ivoš, Marta Subašić, Matea Dasović, Viktoria Topolko (4.a)

Ema Katalinić, Marta Maras, Ema Romac, Filip Perica (4.c)

Iskra Grubišić, Patricija Sambolić, Noa Facković (5.b), Dominik Plavčić (5.c)

Ivona Ivoš, Iva Šapina (7.a), Nikola Ambreković, Hrvoje Međimorec (7.c)

Matej Androić (8.a), Marko Trcin (8.c)