DABAR 2021.

4. a - razredna stranica

Dabar 2021.
Autor: Lovro Sindičić, 22. 11. 2021.

Šestu godinu zaredom učenici naše škole sudjelovali su u Međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar. Natjecanje se održavalo od 9. do 12. studenoga 2021. U natjecanju je sudjelovalo 73 učenika naše škole. Ove godine posebno smo ponosni na učenike koji su se uvrstili u 10% najuspješnijih u Hrvatskoj.

Dobitnici zlatnih diploma su učenici:

MikroDabar (1. i 2. r.): Melanie Belan, Danijela Cicvarić, Ana Marijanović Vicić, Lana Martinović, Bruna Horvat, Karlo Perković.

MiliDabar  (3. i 4. r.): Viktoria Topolko, Fran Ivoš, Eleonora Krkan, Marin Ribarić, Marta Subašić, Ivan Radoš, Ema Katalinić.

KiloDabar  (5. i 6. r.): Josip Papić, Mihaela Krpan, Zvonimir Zebec, Vid Balent, Jakov Lokmer.

MegaDabar  (7. i 8. r.): Matej Androić, Luka Gredelj, Ivan Klečar, Petar Lokmer, Kristijan Sokač, Ivona Ivoš, Emanuela Krkan, Nika Frigo.