preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića Zagreb

Login
Na Dušni dan...

 

U šumi se potok jada,
odletjele na jug ptice,
zebu grane i grančice –
lišće pada.


Mnogo bješe sreće, rada:
zemljica je umorena.
S bukve, hrasta i jasena
lišće pada.


Spavati je zemlja rada.
Dun'te vjetri, kroz šumicu
prostrite joj posteljicu.
Lišće pada.


Mir! Ručice sklopi sada.
Naših njiva na plotove,
naših dragih na grobove
lišće pada.


                  Vladimir Nazor

3. a-razredna stranica

4. a-razredna stranica

e-boravak

Sigurnost na internetu

Pravopisne vježbe

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

e-Vježbaonica

e-Škole

Naša škola



 

Školski list "Mihić"

Školski kurikulum

Školski projekt

Mi u medijima

LIST UČENIKA 8. b razreda

Priloženi dokumenti:
Nasa krila.pdf

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Dabar
Autor: Sanja Nađ, 11. 12. 2019.

U našoj je školi 14. studenoga 2019. održano

4. Međunarodno natjecanje „DABAR“, koje promiče informatiku i računalno razmišljanje  u preko 50 zemalja u cijelom svijetu. Sudjelovalo je 24 769 učenika.

Ponosni smo što smo dio Dabrovog svijeta i na sve naše učenike koji su sudjelovali na ovom natjecanju i uz veliki entuzijazam  iznijeli svo veselje i poneku poteškoću koja nas je putem snašla.

Ponosni smo i na one najmanje i na one najveće, na one najbolje i na one koji se nisu najbolje snašli. Ali svi su oni naša budućnost. Hrabri i ustrajni. 

 


 

red.br.

ime i prezime

raz.

ostvareni bodovi

(max 12)

  1.  

Marta Subašić

2.

10.00

  1.  

Petra Lovreković

2.

8.50

  1.  

Fran Ivoš

2.

8.50

  1.  

Ema Katalinić

2.

8.50

  1.  

Mario Markota

2.

8.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

red.br.

ime i prezime

raz.

ostvareni bodovi

(max 12)

  1.  

Matej  Androić

6.A

9.00

  1.  

Luka  Gredelj

6.A

5.00

  1.  

Ivan Klečar

6.A

5.00

  1.  

Nika  Uroić

6.A

3.50

  1.  

Stjepan  Kirin

6.B

4.33

  1.  

Marko Trcin

6.B

7.00

  1.  

Dino Mihelin

6.B

4.00

  1.  

Ema Urović

6.B

3.00

  1.  

Nika  Frigo

6.C

7.50

  1.  

Emanuela  Krkan

6.C

7.00

  1.  

Petar  Lokmer

6.C

8.00

  1.  

Lucija Krpan

6.C

4.77

 

 

red.br.

ime i prezime

raz.

ostvareni bodovi

(max 12)

1.

Iva Bogovac

8.B

5.38

2.

Noa  Marić

8.B

6.00

3.

Janko  Mesarić

8.B

6.00

4.

Klaudija  Palić

8.B

4.00

5.

Laura  Škrinjar

8.B

6.00

    6.

Vito Šolman

8.B

5.00

    7.

Rea Lacić

8.B

5.00

    8.

Alen  Ćehajić

8.C

6.00

    9.

Filip  Gojković

8.C

6.00

   10.

Nikolina  Ješić

8.C

6.00

   11.

Andreja  Kirin

8.C

7.00

   12.

Matija  Lacković

8.C

6.00

   13.

Marko  Novak

8.C

5.00

   14.

Dorotea Urović

8.C

2.00

Učenici Marta Subašić, Petra Lovreković, Fran Ivoš, Ema Katalinić, Mario Markota-2. razredi;   Matej  Androić, Marko Trcin, Nika  Frigo, Emanuela Krkan, Petar  Lokmer- 6. razredi i te Andreja  Kirin- 8.razred. koji su svojim uspjehom ušli u prvih 10% najboljih i dobili su zlatnu značku!!

 

Učenike 6. i 8. razreda pripremala je učiteljica Dijana Karačić , a učenike 2. razreda učiteljice Josipa Špoljarić  i Ksenija Kolar.

Č E S T I T A M O !!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju