preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića Zagreb

Login
Kada dođe jesen

 

Kada dođe zlatna jesen

i bojama iskiti

dol, 

ja uberem prvu žutu dunju

i stavim je u sobu

na stol.

... Kada dođe tmurna jesen, 

ja dignem ovratnik

kaputa,

u granju bijesno zviždi vjetar

i šušti listina

žuta.

... Kada dođe kasna jesen

i dosadne sipe

kiše, 

u moje sjećanje vraća se ljeto

kojega nema više.

       Stanislav Femenić

 

3. a-razredna stranica

4. a-razredna stranica

e-boravak

Sigurnost na internetu

Pravopisne vježbe

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

e-Vježbaonica

e-Škole

Naša škola


Školski list "Mihić"

Školski projekt

Mi u medijima

LIST UČENIKA 8. b razreda

Priloženi dokumenti:
Nasa krila.pdf

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Školsko natjecanje iz tehničke kulture
Autor: Dijana Karačić, 21. 2. 2014.

Ovogodišnje školsko natjecanje iz tehničke kulture održano je u tjednu od 10. do 14. veljače 2014. godine.

Rezultate natjecanja pogledajte u nastavku.

Čestitamo najboljima i njihovim mentorima!


 

MAKETARSTVO I MODELARSTVO 5.r.

Mjesto u poretku

Ime

Prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Nika

Špoljar

5.c

Dane Pavić

92

2.

Fran

Androić

5.b

Dane Pavić

84

2.

Jelena

Crnogorac

5.c

Dane Pavić

84

3.

Paola

Benjak

5.c

Dane Pavić

83

4.

Ivan

Vinković

5.b

Dane Pavić

67

5.

Andrija

Šarić

5.b

Dane Pavić

64

 

GRADITELJSTVO 6.r.

Mjesto u poretku

Ime

Prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Laura

Lacić

6.a

Dijana Karačić

95

2.

Tin

Gojković

6.b

Dijana Gojković

88

3.

Leonardo

Jurenec

6.a

Dijana Gojković

81

4.

Fran Juraj

Kajs

6.c

Dijana Karačić

80

5.

Fran

Mikulec

6.a

Dijana Karačić

78

 

STROJARSKE KONSTRUKCIJE 7.r.

Mjesto u poretku

Ime

Prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Marko

Zidar

7.b

Dane Pavić

93

2.

Magdalena

Dujić

7.a

Dane Pavić

87

3.

Petra

Kren

7.a

Dane Pavić

85

4.

Borna

Kolić

7.a

Dane Pavić

80

 

OBRADA MATERIJALA 7.r.

Mjesto u poretku

Ime

Prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Petra

Stranjik

7.c

Dane Pavić

98

2.

Ema

Tej

7.c

Dane Pavić

95

3.

Matija

Vinković

7.a

Dane Pavić

93

4.

Jan

Kos

7.b

Dane Pavić

91

5.

Sara

Džambo

7.c

Dane Pavić

89

 

ELEKTROTEHNIKA 8.r.

Mjesto u poretku

Ime

Prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Josip

Turčić

8.b

Dijana Karačić

95

2.

Sara

Car

8.b

Dijana Karačić

94

3.

Dario

Josipović

8.b

Dijana Karačić

91

4.

Bruno

Jug

8.a

Dijana Karačić

86

5.

Patrik

Pažur

8.b

Dijana Karačić

79

6.

Maksimilijan

Mikuš

8.a

Dijana Karačić

74

 

ELEKTRONIKA 8.r.

Mjesto u poretku

Ime

Prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Tena

Tej

8.a

Dijana Karačić

100

2.

Filip

Vranješ

8.a

Dijana Karačić

98

3.

Nikolina

Roso

8.a

Dijana Karačić

94

4.

Antonio

Bukal

8.b

Dijana Karačić

86

5.

Dorotea

Sokol

8.c

Dijana Karačić

83

 

FOTOGRAFIJA 5-8.r.

Mjesto u poretku

Ime

Prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Lea

Gvozden

8.a

Dijana Karačić

96

2.

Marija

Vujević

8.c

Dijana Karačić

94

3.

Dora

Balen

8.c

Dijana Karačić

91

4.

Antonija

Kren

8.a

Dijana Karačić

89

5.

Leon Varga

Čušić

6.

Dijana Karačić

83

6.

Marta

Blajić

8.c

Dijana Karačić

79

7.

Petra

Katalinić

8.c

Dijana Karačić

68

8.

Petra

Antolović

6.

Dijana Karačić

64

 

MODELARI 5-8.r.

Mjesto u poretku

Ime

Prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Leo

Škvorc

6.c

Dijana Karačić

90

1.

Barbara

Josipović

6.a

Dijana Karačić

90

2.

Marko

Katavić

8.a

Dijana Karačić

86

3.

Roman

Lastrić

6.c

Dijana Karačić

72

 

ORIJENTACIJA I KOMUNIKACIJA 5-8.r.

Mjesto u poretku

Ime

Prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Karlo

Miloknoja

7.b

Dijana Karačić

92

2.

Roberta

Petrov

6.b

Dijana Karačić

85

3.

Petar

Filipović

6.b

Dijana Karačić

84

4.

Sara

Bogovac

6.b

Dijana Karačić

83

5.

Ivona

Salatović

6.b

Dijana Karačić

82

6.

Mare

Koštić

6.c

Dijana Karačić

81

7.

Rafaela

Rukavina

6.b

Dijana Karačić

80

8.

Antea

Delipetar

6.b

Dijana Karačić

79

9.

Marin

Prebeg

8.c

Dijana Karačić

77

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju