2. c-razredna stranica

« Rujan 2020 »

Vijesti iz knjižnice
Novi - 16. broj Mihića!
Autor: Vanja Jurilj, 3. 6. 2016.

Danas iz tiskare stiže novi broj školskoga lista Mihić! Na 48 stranica u boji donosi pregled školskih događaja: upoznaje vas s onim što niste znali, podsjeća na ono što ne želite zaboraviti.

Prošlogodišnje broj Mihić-a bio je odabran među petnaest najboljih školskih listova u Hrvatskoj i predstavljen je na Državnoj smotru Lidrano 2016. Nije lako naći se u takvom društvu, a naročito u njemu se održati.

I ove godine smo se potrudili zadržati visoku razinu kvalitetu Mihić-a! Nadamo se da smo odabirom sadržaja, kvalitetom priloga, raznovrsnošću, lijepim dizajnom to i uspjeli. Školski list i ove godine izvještava o našim najvećim uspjesima, zanimljivostima školskoga života.

Ovogodišnja tema broja je Lektire: Ljubav ili… Odnos učenika prema lektiri obrađen je na nekoliko načina: istraživanjem ostvarenim popunjavanjem ciljanih upitnika od strane učenika, analizom dobivenih podataka, razgovorom s učiteljima škole i drugim stručnjacima.

Nadamo se da će vam biti zanimljivo štivo.

Najveća od svih nagrada je čitanost!