DABAR 2021.

Godina čitanja

Čitajmo da ne ostanemo bez riječi.

4. a - razredna stranica

Dan škole

TIBOR SUDEC kadetski PRVAK HRVATSKE - taekwondo!
Autor: Administrator , 29. 4. 2014.

U subotu 19.04.2014. održano je kadetsko prvenstvo Hrvatske u Bjelovaru, a organizirali su ga članovi taekwondo kluba «Fox». Tibor Sudec (7.c) je osvojio zlatnu medalju!

Ovo natjecanje je za kadete imalo dvojaku važnost, jer je to ujedno i drugi kriterijski turnir za nastup na prvom Svjetskom kadetskom prvenstvu, koje će se održati 24.-27.07.2014. u Azerbajdžanu.

Taekwondo klub DUBRAVA nastupio je sa sedam kadeta i osvojene su 4 medalje! Tibor Sudec je osvojio zlatnu medalju na ovom natjecanju! To znači da je srebru i 4 boda s prvog kriterijskog turnira dodao još 8 bodova i sve je bliži reprezentaciji.