Datum objave: 18. svibnja 2026.
Kategorija: Naslovnica

Učenici 7.c razreda na nagradnom putovanju u Budimpešti

Učenici 7.c razreda 14. i 15. svibnja  posjetili su Budimpeštu . Ovo putovanje nagrada je za sudjelovanje u  projektu „ Škola bez ovisnosti- grad bez ovisnosti“ u organizaciji Nastavnog zavoda za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“. Tijekom putovanja obišli su brojne znamenitosti grada, upoznali njegovu bogatu povijest i kulturu te uživali u zajedničkom druženju izvan školskih klupa. Posebno su ih oduševili prekrasan pogled na Dunav s Budima, gradski parkovi, Zoološki  i botanički vrt, znamenite građevine i ugodna atmosfera grada.

Zahvaljujući svom radu i mentoricama prof. T. Bošnjaković i soc. pedagoginji D. Čosić proveli su dva nezaboravna dana.

Pročitajte još

Skip to content