« Ožujak 2024 »

Uspjesi učenika
Autor: Sanja Nađ, 31. 5. 2021.

Raduje nas što Vas možemo obavijestiti da je naša Škola sudjelovala u natjecanju za Kaufland školu voća i povrća za školsku godinu 2021./2022. te osvojila prvu nagradu!

U nastavku teksta pročitajte sve što su učenici naše škole postigli!

Naši učenici u boravku pod vodstvom učiteljica i učitelja napravili su video uradak koji je prema mišljenju stručnog žirija, bio  kreativniji od svih drugih videa te je našoj Školi donio Certifikat za školu ViP sto znači da će sljedeće školske godine Kaufland donirati voće i povrće našoj Školi. Video uradak možete pogledati ovdje

Učenici naše škole prvi puta su, ove godine, sudjelovali u ekipnom matematičkom natjecanju MATHEMA i postigli izvrsne rezultate. Prvo mjesto osvojili su učenici 3. c razreda. Na drugom su mjestu učenici 3. a razreda. Ponosimo se našim mladim matematičarima! Također, učenici naše škole su ove godine prvi puta sudjelovali u MAT ligi, ekipnom matematičkom. Nakon 3 kola, učenici 3. a razreda zauzeli su 1. mjesto, a nakon 4 kola 3 mjesto. Ponosimo se nasim mladim matematičarirna!

U natjecanjima Klokan i Dabar naši su učenici zauzeli mjesta 10 % najuspješnijih u Republici Hrvatskoj. Učenici 4 b razreda sudjelovali su na Dugoselskom umjetnickom festivalu te osvojili 2. mjesto s filmom Tajna uklete učionice. Na svim ostalim školskim natjecanjima sudjelovalo je preko 100 učenika, a njih 16 plasiralo se na županijsku razinu natjecanja.

Ovim putem ŽELIMO ZAHVALITI SVIM UČENICIMA I UČITELJIMA na iznimnom angažmanu i promicanju ugleda Škole te im čestitati i ohrabriti za daljnji napredak i ustrajnost u radu i učenju .