DABAR 2021.

4. a - razredna stranica

Ispis statistike od 7. 11. 2013.

Javni poziv za nezaposlene osobe za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi
Autor: Sanja Nađ, 27. 8. 2021.

Osnovna škola Antuna Mihanovića, Zagreb, partner u Projektu ,,Pomoćnici u nastavi/stručni komunikacijski posrednici  kao potpora inkluzivnom obrazovanju, faza IV.“, temeljem poziva za dostavu projektnih prijedloga za dodjelu bespovratnih sredstava pod nazivom "Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama  u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza IV.", broj poziva: UP. 03.2.1.06 u okviru Europskog socijalnog fonda i Operativnog programa ,,Učinkoviti ljudski potencijali 2014.- 2020." objavljuje Javni poziv za nezaposlene osobe za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi.

Iscrpne informacije možete pročitati u privitku u nastavku objave.