DABAR 2021.

4. a - razredna stranica

Ispis statistike od 7. 11. 2013.

Prvi razredi- prvi dan
Autor: Sanja Nađ, 1. 9. 2021.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

sigurni smo da vaša djeca i vi s velikim uzbuđenjem očekujete polazak u prvi razred. Nažalost, zbog još aktualne pandemije polazak u prvi razred te provođenje nove školske godine organizirano je u skladu s uvjetima uzrokovanim istom.

Formirana su tri razredna odjela.  O prvom danu škole bit ćete obaviješteni od strane razrednica putem e-maila (ili telefonskim putem, ako na upisu niste ostavili e-mail adresu). Molimo vas da provjerite svoju elektroničku poštu te pošaljete potvrdu primitka.

Detaljne informacije pročitajte u nastavku objave.

Prvi dan škole, 6.9.2021., prvašići u pratnji jednog roditelja dolaze do glavnog ulaza škole gdje će ih dočekati razrednica prema sljedećem rasporedu (roditelji ne ulaze u školu):

1.a u 11:00h

1.b u 11:30h

1.c u 12:00h

Prvi dan škole potrebno je ponijeti školske torbe zbog podjele udžbenika, a učenici će s razrednicama boraviti jedan školski sat.

Detaljnije obavijesti i upute roditelji će dobiti putem učenika, a o daljnjoj organizaciji nastave u skladu s propisanim epidemiološkim mjerama pratite obavijesti na web stranici Škole.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju.

Vaše učiteljice prvih razreda