Na Dušni dan...

zebu grane i grančice –

Mnogo bješe sreće, rada:
zemljica je umorena.
S bukve, hrasta i jasena

Spavati je zemlja rada.
Dun'te vjetri, kroz šumicu
prostrite joj posteljicu.
Lišće pada.

Mir! Ručice sklopi sada.
Naših njiva na plotove,
naših dragih na grobove

Vladimir Nazor

« Listopad 2020 »

RED BUTTON

Najava događaja
Ispis statistike od 7. 11. 2013.

Odabrani udžbenici i dodatni obrazovni materijali za školsku godinu 2019./2020.
Autor: Vanja Jurilj, 12. 7. 2019.

U skladu sa Zakonom o udžbenicima, Osnovna škola Antuna Mihanovića objavljuje popis odabranih udžbenika i dodatnih obrazovnih materijala za prve i pete razrede, kao i za predmete kemija, biologija i fizika za sedme razrede osnovne škole, koji će se koristiti u školskoj 2019./2020. godini.

Za ostale razrede osnovne škole koriste se udžbenici iz kataloga Udžbenici iz Kataloga udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava odobrenih za školsku godinu  2014./2015.

Prema već navedenome Zakonu o udžbenicima ukupna cijena drugih obrazovnih materijala za koje nije potrebna suglasnost roditelja za peti razred iznosi 226,46 kn, a za sedmi razred 334,30 kn. Prema istome zakonu, u odobreni iznos ne ulaze materijali za pretežno odgojne predmete (npr. likovne mape, boje, ...). Osnivači škola imaju mogućnost financirati nabavu dodatnih obrazovnih materijala. Osnivač osnovnih škola Grad Zagreb je najavio financiranje nabave radnih bilježnica, kutija za Tehnički odgoj i pokuse iz predmeta Kemija i Biologija.

Učitelji Osnovne škole Antuna Mihanovića će za ostale dodatne obrazovne materijale  na početku školske godine dogovoriti s roditeljima. Prije početka nastave nije potrebno nabavljati nikakve obrazovne materijale.