preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića Zagreb

Login
Pogled kroz prozor


Kazalište na daljinu

Nastava na daljinu



Dragi učenici, molimo vas da odgovorite na pitanje


Kako pratite nastavu na daljinu?





PRAVOPISNE VJEŽBE
 

Kalendar
« Travanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

e-Vježbaonica

E škole

NAŠA ŠKOLA



 

2. a-razredna stranica

Školski list "Mihić"

Školski kurikulum
Školski projekt

Mi u medijima

LIST UČENIKA 8. b razreda
 
Priloženi dokumenti:
Nasa krila.pdf

RED BUTTON

Korisni linkovi





Upisi



 

Najava događaja
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 11. 2013.

Ukupno: 139414
Ovaj mjesec: 881
Ovaj tjedan: 282
Danas: 4
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Dabar
Autor: Sanja Nađ, 11. 12. 2019.

U našoj je školi 14. studenoga 2019. održano

4. Međunarodno natjecanje „DABAR“, koje promiče informatiku i računalno razmišljanje  u preko 50 zemalja u cijelom svijetu. Sudjelovalo je 24 769 učenika.

Ponosni smo što smo dio Dabrovog svijeta i na sve naše učenike koji su sudjelovali na ovom natjecanju i uz veliki entuzijazam  iznijeli svo veselje i poneku poteškoću koja nas je putem snašla.

Ponosni smo i na one najmanje i na one najveće, na one najbolje i na one koji se nisu najbolje snašli. Ali svi su oni naša budućnost. Hrabri i ustrajni. 

 


 

red.br.

ime i prezime

raz.

ostvareni bodovi

(max 12)

  1.  

Marta Subašić

2.

10.00

  1.  

Petra Lovreković

2.

8.50

  1.  

Fran Ivoš

2.

8.50

  1.  

Ema Katalinić

2.

8.50

  1.  

Mario Markota

2.

8.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

red.br.

ime i prezime

raz.

ostvareni bodovi

(max 12)

  1.  

Matej  Androić

6.A

9.00

  1.  

Luka  Gredelj

6.A

5.00

  1.  

Ivan Klečar

6.A

5.00

  1.  

Nika  Uroić

6.A

3.50

  1.  

Stjepan  Kirin

6.B

4.33

  1.  

Marko Trcin

6.B

7.00

  1.  

Dino Mihelin

6.B

4.00

  1.  

Ema Urović

6.B

3.00

  1.  

Nika  Frigo

6.C

7.50

  1.  

Emanuela  Krkan

6.C

7.00

  1.  

Petar  Lokmer

6.C

8.00

  1.  

Lucija Krpan

6.C

4.77

 

 

red.br.

ime i prezime

raz.

ostvareni bodovi

(max 12)

1.

Iva Bogovac

8.B

5.38

2.

Noa  Marić

8.B

6.00

3.

Janko  Mesarić

8.B

6.00

4.

Klaudija  Palić

8.B

4.00

5.

Laura  Škrinjar

8.B

6.00

    6.

Vito Šolman

8.B

5.00

    7.

Rea Lacić

8.B

5.00

    8.

Alen  Ćehajić

8.C

6.00

    9.

Filip  Gojković

8.C

6.00

   10.

Nikolina  Ješić

8.C

6.00

   11.

Andreja  Kirin

8.C

7.00

   12.

Matija  Lacković

8.C

6.00

   13.

Marko  Novak

8.C

5.00

   14.

Dorotea Urović

8.C

2.00

Učenici Marta Subašić, Petra Lovreković, Fran Ivoš, Ema Katalinić, Mario Markota-2. razredi;   Matej  Androić, Marko Trcin, Nika  Frigo, Emanuela Krkan, Petar  Lokmer- 6. razredi i te Andreja  Kirin- 8.razred. koji su svojim uspjehom ušli u prvih 10% najboljih i dobili su zlatnu značku!!

 

Učenike 6. i 8. razreda pripremala je učiteljica Dijana Karačić , a učenike 2. razreda učiteljice Josipa Špoljarić  i Ksenija Kolar.

Č E S T I T A M O !!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju