Pogled kroz prozor

Nastava na daljinu

Dragi učenici, molimo vas da odgovorite na pitanje

Kako pratite nastavu na daljinu?

PRAVOPISNE VJEŽBE

« Travanj 2020 »

E škole

NAŠA ŠKOLA

Fond školske knjižnice

Usprkos atraktivnosti prostora i dobroj opremi i dalje je dobar knjižnični fond najvažniji za uspješan rad svake knjižnice, a naročito školske. Naša knjižnica se može pohvaliti vrlo dobrim knjižnim fondom.

Već godinama svi učenici mogu naći sve potrebne lektirne naslove u svojoj Školskoj knjižnici i to u dobrom stanju. Uz to Knjižnica ima bogatu referentnu zbirku, čitaonički fond i aktualiziran Nastavnički fond. Naročito smo ponosni na veliki izbor hrvatskih i svjetskih hitova iz književnosti za djecu i mladež i popularne znanosti. U nabavi knjiga, uz školsku knjižničarku, sudjeluju svojim prijedlozima, svi učitelji i učenici Škole.

U narednom razdoblju, planiramo ići i korak dalje u obogaćivanju knjižničnog fonda i upotpuniti i aktualizirati naše zbirke audio-video i elektronske građe i građe prilagođene učenicima s posebnim potrebama.

Fond školske knjižnice možete pretražiti i online na poveznici: