DABAR 2021.

Godina čitanja

Čitajmo da ne ostanemo bez riječi.

4. a - razredna stranica

Dan škole

Fond školske knjižnice

Usprkos atraktivnosti prostora i dobroj opremi i dalje je dobar knjižnični fond najvažniji za uspješan rad svake knjižnice, a naročito školske. Naša knjižnica se može pohvaliti vrlo dobrim knjižnim fondom.

Već godinama svi učenici mogu naći sve potrebne lektirne naslove u svojoj Školskoj knjižnici i to u dobrom stanju. Uz to Knjižnica ima bogatu referentnu zbirku, čitaonički fond i aktualiziran Nastavnički fond. Naročito smo ponosni na veliki izbor hrvatskih i svjetskih hitova iz književnosti za djecu i mladež i popularne znanosti. U nabavi knjiga, uz školsku knjižničarku, sudjeluju svojim prijedlozima, svi učitelji i učenici Škole.

U narednom razdoblju, planiramo ići i korak dalje u obogaćivanju knjižničnog fonda i upotpuniti i aktualizirati naše zbirke audio-video i elektronske građe i građe prilagođene učenicima s posebnim potrebama.

Fond školske knjižnice možete pretražiti i online na poveznici: