preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića Zagreb

Login
Kada dođe jesen

 

Kada dođe zlatna jesen

i bojama iskiti

dol, 

ja uberem prvu žutu dunju

i stavim je u sobu

na stol.

... Kada dođe tmurna jesen, 

ja dignem ovratnik

kaputa,

u granju bijesno zviždi vjetar

i šušti listina

žuta.

... Kada dođe kasna jesen

i dosadne sipe

kiše, 

u moje sjećanje vraća se ljeto

kojega nema više.

       Stanislav Femenić

 

3. a-razredna stranica

4. a-razredna stranica

e-boravak

Sigurnost na internetu

Pravopisne vježbe

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

e-Vježbaonica

e-Škole

Naša škola


Školski list "Mihić"

Školski projekt

Mi u medijima

LIST UČENIKA 8. b razreda

Priloženi dokumenti:
Nasa krila.pdf

 

PROGRAM PRODUŽENOG BORAVKA

Produženi boravak neobavezni je oblik neposrednog odgojno-obrazovnog rada koji se provodi izvan redovite nastave i ima  svoje pedagoške, odgojne, zdravstvene i socijalne vrijednosti.

Odgojno-obrazovna skupina produženog boravka ustrojava se u pravilu od učenika istog razrednog odjela ili istog razreda.

Dnevno trajanje produženog boravka je od 7:00h do 17:00h, a provodi se prema sljedećem rasporedu:

  • od  7:00h do 8:00h dolazak u školu
  • od  8:00h do 12:00h izvodi se nastava
  • od 12:00h do 14:00h učenici provode slobodno vrijeme (objed, odmor i rekreativne aktivnosti)
  • od 14:00h do 17:00h organizira se samostalni rad.

U samostalnom radu, učenici pod vodstvom učiteljice pišu domaće zadaće, samostalno uče i izvršavaju ostale zadatke. Organizirani samostalni rad učenika izričito je uvjetovan nastavnim programom, a metode rada učitelja i učenika u samostalnom radu usklađene su s metodama rada redovite nastave.

Program produženog boravka istoga je trajanja tijekom cijele nastavne godine.

Voditeljice produženog boravka u školskoj godini 2019./2020. su učiteljice razredne nastave:

Iva Propadalo - za 1. a i 1. c razredni odjel

Jasmina Šorak - za 1. b i 2. b razredni odjel 

Martina Nemet - za 2. a i 2. c razredni odjel

Renata Gredelj - za 3. a i 3. b razredni odjel 

preskoči na navigaciju