preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića Zagreb

Login
DABAR 2021.

 

Godina čitanja

Čitajmo da ne ostanemo bez riječi.

Tražilica
4. a - razredna stranica

Dan škole

Školski list "Mihić"

Mi u medijima

Školski odbor

Zaključak 7. sjednice Školskog odbora

Zaključak 6. sjednice Školskog odbora

Zapisnik o konačnim rezultatima izbora za predstavnika radnika u Školski odbor

Zapisnik o prethodnim rezultatima izbora za predstavnika radnika u Školski odbor

Odluka o provođenju izbora za predstavnika radnika u Školski odbor

Zapisnik Izbornog odbora

Odluka o imenovanju Izbornog odbora

Poziv za skup radnika

Prijedlog sindikata za izbor predstavnika radnika u Školski odbor

Zapisnik prve sjednice ŠO 27.9.2019.

Zapisnik druge sjednice ŠO 7.10.2019.

Zapisnik treće sjednice ŠO 31.10.2019.

Zapisnik četvrte sjednice ŠO 19.12.2019.

Zapisnik pete sjednice ŠO 30.1.2020.

Zapisnik šeste sjednice ŠO 18.2.2020.

preskoči na navigaciju