U kinu...
Autor: Josipa Špoljarić, 30. 11. 2017.

Preporučio bih svima da pogledaju ovaj film ako žele obnoviti vjeru u prijateljstvo.Tim  je riječima Mario Novak iz 6.c pohvalio film Crveni pas koji su učenici šestih razreda 16. 11. 2017. gledali u Branimir centru. Uz nezaobilazne kokice i osvježavajući napitak, uživali su u dirljivoj priči o najpoznatijem australskom psu.

Dojmovi učenika:

Film mi se svidio jer se vrlo jasno izražava ljubav i prijateljski odnos psa i dječaka.

Laura Škrinjar,  6.b

Mislila sam da će biti dosadan, no bio je odličan, ma kakvi odličan, bio je izvrstan.

Andreja Kirin, 6.c

Svidjela mi se povezanost psa i dječaka. Mislim da bi ovaj film trebao dobiti nekakvu nagradu.

Matej Tkalčević,  6.a

Film mi je bio zabavan, mislim da bi trebalo biti malo više akcije i znanstvene fantastike. Svidjelo mi se to što su na kraju filma našli psa.

Tin Miklečić,  6.b

Svidio mi se jako jer je bio jako dirljiv, svi smo na kraju plakali.

Antonija Bakrom,  6.c

Promijenila bih samo kraj filma. Promijenila bih samo to da se dječak ne odvoji od psa.

Mihaela Matić,  6.b

Preporučio bih da svi pogledaju ovaj film ako žele obnoviti vjeru u prijateljstvo.

Marko Novak, 6.c

Najviše mi se svidjelo kad je dječak pronašao psa i kad je započelo njihovo prijateljstvo.

Kristina Brlić, 6.a

Bilo mi je žao psa zato što je na kraju ostao sam i što je dječak morao napustiti i svoga psa i selo koje je zavolio.

Dora Radaš,  6.b

U filmu je bilo puno zabavnih, smiješnih i tužnih trenutaka. Glumci su bili izvrsni. Film mi se jako svidio, preporučila bih ga svima.

Mia Varović, 6.c

Najviše mi se svidio pas. Imao je plave oči i bio je poslušan. Film je na kraju tužno završio.

Marta Bubnjar, 6.a