« Svibanj 2024 »

Odluku o vremenu, mjestu, području, obliku i trajanju provjere kandidata prijavljenih na natječaj za radno mjesto spremač/ica – na puno radno vrijeme, na neodređeno vrijeme s pozivom kandidatima na procjenu/vrednovanje
Autor: Sanja Pendelić, 12. 5. 2023.

Dana 4. svibnja 2023. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči OŠ Antuna Mihanovića i na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, objavljen je natječaj za radno mjesto SPREMAČ/ICA - 1 izvršitelj/ica, na puno radno vrijeme (40 sati ukupnog tjednog radnog vremena), na određeno vrijeme.

Natječaj je istekao dana 12.05.2023. godine.
Sukladno odredbama Pravilnika provest će se procjena/vrednovanje kandidata čije su prijave na natječaj pravodobne i potpune, te koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja. Vrednovanje odnosno procjenu kandidata provodi Povjerenstvo.

Područja i literatura iz kojih će se obaviti vrednovanje kandidata su:
-   Pravilnik o djelokrugu rada tajnika i administrativno tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi (NN 40/14)
-   poznavanje propisa i prakse iz područja zaštite na radu i osnova higijene
-   komunikacijske i socijalne vještine, motivacija i interesi kandidata za rad u Školi.

Vrednovanje se sastoji od provođenja usmenog razgovora s kandidatima u trajanju od deset minuta za svakog kandidata.
Vrednovanje kandidata održat će se u srijedu, 17. svibnja 2023. godine od 10,00 sati pa na dalje u prostorima Osnovne škole Antuna Mihanovića (javiti se na glavnom ulazu u školu).
Na razgovor se pozivaju svi kandidati koju su podnijeli pravodobne i potpune prijave.
Ako kandidat ne pristupi procjeni, smatra se da je odustao od prijave na natječaj
POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA